0216 313 2027 0532 406 3973
Koltuk döşeme atölyemize hoş geldiniz

Tamir Koltuk Takımı Önceki Hali

Koltuk kaplama yüz değişimi kumaş yenileme tamir ve tadilat işlerinizde koltuk döşeme atölyemizde sizlere hizmet vermekteyiz. Bu bölümde yapmakta olduğumuz işlerimizi referans niteliğinde sizlere sunuyoruz.

Tamir Koltuk Takımı Önceki Hali
0216 313 2027 0532 406 3973 0532 406 3973 Mesaj Gönder Kodu: 52

Özel üretim yapan atölyemizde istediğiniz ölçülerde yeni koltuklar yaptırabileceğiniz gibi koltuk tamiri kaplama, kumaş değişimi işleriniz de hizmet vermekteyiz. Gerek evinizde gerekse iş yerleriniz de kullanmakta olduğunuz her çeşit koltuk modeli, sandalyeler gibi eşyalarınızın yenilenmesi için bizimle irtibata geçmeyi düşünebilirsiniz.
Bu bölüm tamir ve yenileme işleri ile ilgili olduğu için nasıl yaptığımıza kısaca değinmekte yarar var.
Öncelikle maliyet açısından iskelet aksamı hariç komple değişim yeni bir koltuk yapmak kadar maliyetlidir. Bu maliyet üretim maliyetlerini kapsar. Bir atölyede koltuklarınızı yeniletmeyi aynı ürünün toptan fiyatına mağazalara çıkışı gibi düşünebilirsiniz.
İşçilik ve taşıma maliyetleri iki misline çıkmaktadır. Koltukların sökümü, iskelet aksamında varsa tamiratlar döşeme işleminde ek işçilikler gerektirir. İskelete kadar inilen masraflarda seçilen sünger kalitesi ve kumaş fiyatları etkileyen en önemli tercihler arasında yer alır.
Bütün bunları düşünerek verilen fiyatları değerlendirmeniz iyi bir sonuç elde etmeniz açısından önemlidir.
Bazen müşterilerimiz "Yeni koltuk alırım daha iyi" demektedir. Elbette tercih sizindir. Ancak bu bilgiler ışığında düşünmezseniz olumsuzluklarla karşılaşmanız muhtemeldir.
Koltuk Döşeme Atölyemizde koltuk yenileme işleri nasıl yapılır?
Eğer süngerlerde çökme yoksa elyaf kuvvetlendirmesi ile çok daha uzun yıllar kullanabileceğinizi unutmayın. Anlaşmaya göre iskelet aksamına kadar yenileyeceğimizi varsayarak;
Koltuklarınız komple sökülür. İskelet aksamında oynamış veya kırılmış kısımlar varsa tamiratları yapılır, değişmesi gereken parçalar değiştirilir. İskeletler döşemeye uygun hale getirildiğinde sıfır koltukta uygulanan tüm işlemler seçilen malzeme ve kumaşlar kullanılarak uygulanır.

Benzer Ürünler